O FIRMIE

W skrócie to, co chielibyśmy abyś o nas wiedział

Firma – Historia – Zespół – Doświadczenie

Jesteśmy doświadczoną firmą, która projektuje, opracowuje i wdraża rozwiązania informatyczne wspierające realizację procesów biznesowych w firmach różnych branż.

Na rynku informatycznym działamy od 1991 roku jako spółka cywilna, od 2010 jako spółka z o.o. pod marką e-BI.

Twórca firmy, większościowy udziałowiec spółki, Janusz Dudek wcześniej był pracownikiem firm: Zelmer, Promer, Prokom, ComputerLand, Sygnity, WebInn, itWorks (obecnie Euvic IT). W firmie pełni funkcje zarządcze oraz głównego architekta rozwiązań. Wspiera również cały zespół swym wieloletnim doświadczeniem technicznym z zakresu projektowania, opracowywania i wdrażania systemów informatycznych dla biznesu.

Drugi wspólnik, Grzegorz Wasyliszyn, legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie systemów informatycznych, pracował w instytucjach państwowych oraz w firmie WebInn, itWorks (obecnie Euvic IT). W e-BI specjalizuje się w budowie szyn integracyjnych, systemów EAI/B2B oraz aplikacji mobilnych.

Dyrektorem ds. Realizacji Projektów jest Tomasz Szmyd. Koordynuje on prace opracowywania i wdrażania systemów, jest wsparciem merytorycznym dla Działu Handlowego i Serwisu kierowanego przez Mateusza Machowskiego oraz dla Biura Projektów. W kręgu szczegółowych zainteresowań Tomasza są systemy Workflow, Obiegu Dokumentów, CRM, portale internetowe oraz analiza biznesowa.

Projektantem systemów IT i analitykiem procesów biznesowych, specjalistą od Business Intelligence i ERP jest Witold Toczek, specjalista z 30-letnim doświadczeniem, były pracownik firm Etob-Res i WT-Infor.

Pozostali członkowie naszego zespołu to ludzie o równie szerokich kompetencjach technicznych i merytorycznych, pełniący funkcje analityków, projektantów/programistów, wdrożeniowców, testerów. Kompetencje te są udokumentowane certyfikatami z analizy biznesowej, technologii programistycznych oraz zarządzania projektami AgilePM.

Doświadczenie
85%
Zgrany zespół
82%
Zaangażowanie
91%
Komunikatywność
97%

“Zrozumienie potrzeb Klienta i zaproponowanie mu rozwiązań optymalnie do nich dopasowanych, to główna idea, która towarzyszy naszej działalności. Wszelkie wysiłki naszego zespołu, jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są skierowane na dostarczeniu klientom i partnerom produktów i usług o odpowiednim poziomie jakości, przynoszących mu maksimum korzyści biznesowych.”

Janusz Dudek, CEO

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto realizować projekty IT właśnie z nami?

Od niemal 30 lat specjalizujemy się w tworzeniu, rozbudowie oraz dostosowaniu systemów informatycznych do indywidualnych wymagań i potrzeb firm. Nasze umiejętności z tego zakresu możemy potwierdzić referencjami od naszych klientów.

Wiele złożonych projektów realizujemy jako podwykonawcy dużych polskich firm informatycznych, którzy wysoko cenią sobie nasze kompetencje i profesjonalizm.

Do Klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie, oprócz wdrożenia zaproponowanego przez nas rozwiązania, przeprowadzamy analizę i doradzamy jak zoptymalizować procesy biznesowe, aby w szerokim zakresie wesprzeć je przez system informatyczny, w celu osiągnięcia przez klienta wymiernych korzyści organizacyjnych.

Po uruchomieniu i stabilizacji systemu wspieramy użytkowników i administratorów w jego obsłudze. Dostosowane do wymagań klientów parametry umowy SLA pozwalają na szybką obsługę zgłoszeń oraz reakcje na potrzeby biznesu. Korzyścią takiej umowy dla klienta jest zapewnienie ciągłości działania, bezpieczeństwa i stabilizacji pracy użytkowników wdrożonego rozwiązania.

Pełny zakres działań IT

Realizujemy działania związane z analizą, doradztwem, programowaniem, wdrażaniem, serwisem IT.
Tworzymy rozwiązania na bazie istniejących systemów, a w razie potrzeby tworzymy oprogramowanie „uszyte na miarę”.

Dyspozycyjność i Zaangażowanie

Nie boimy się prac z terminem wykonania „na wczoraj”.
Do trudnych zagadnień podchodzimy kreatywnie i nieszablonowo.

Otwartość i elastyczność

Stosujemy różne formy współpracy – usługi na zlecenie, body leasing, podwykonawstwo. Proponujemy konkurencyjne stawki i terminy realizacji.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wspieranie najbliższego otoczenia od początku istnienia wpisane jest w misję działania firmy e-BI. Naszym zdaniem firma funkcjonująca lokalnie z definicji powołana jest do aktywnego udziału w rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych w regionie, w którym działa.

Pomoc osobom potrzebującym

Firma e-BI aktywnie angażuje się w organizację i wsparcie akcji charytatywnych.  W 2016 r. otrzymaliśmy tytuł Dobroczyńcy Szlachetnej Paczki, za przekazane przez nas środki zostały przygotowane paczki świąteczne dla rodzin z naszego regionu.

Kultura fizyczna i sport

Chętnie promujemy aktywność sportową. Wspieramy i kibicujemy już najmłodszym sportowcom – zostaliśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Ziomki Rzeszów, a także sponsorem rzeszowskiego klubu żużlowego Stali Rzeszów.

Edukacja, oświata i biznes

W ramach CSR uczestniczymy w Radzie Gospodarczej Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, gdzie głównym celem jest aktywowanie działań zmierzających do rozwoju poprzez współpracę z otoczeniem gospodarczym.
Jesteśmy także członkiem podkarpackiej grupy BNI Pride, promującej ideę wzajemnej pomocy w biznesie opartej na zaufaniu i relacjach.

Start typing and press Enter to search