Skalowanie infrastruktury

pod rozwiązania informatyczne

Skalowanie infrastruktury

Proces informatyzacji firmy wiąże się zawsze nie tylko z inwestycjami w zakup i wdrożenie oprogramowania, ale także ze stworzeniem odpowiedniej infrastruktury sprzętowej. Bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepszy system informatyczny nie będzie działał w sposób zadowalający użytkowników. Częstą sytuacją jest także konieczność rozwoju infrastruktury wraz ze zmianą użytkowanych systemów lub poszerzeniem zestawu wykorzystywanych aplikacji. Aby odpowiednio wyskalować posiadaną infrastrukturę potrzebne są kompetencje łączące w sobie wiedzę w zakresie środowiska działania aplikacji biznesowych oraz możliwości i charakterystyki poszczególnych elementów wyposażenia sprzętowego. Tylko przy udziale partnera posiadającego takie umiejętności można osiągnąć realne korzyści z usługi skalowania: optymalizację działania systemów oraz całej firmy, a także oszczędności finansowe (brak wydatków na niepotrzebny sprzęt, uniknięcie przestojów w pracy wynikających z awarii itp.).

Jeśli poszukujecie Państwo firmy zdolnej do sprawnego wykonania analizy obecnych zasobów sprzętowych wraz z doradztwem w zakresie infrastruktury, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zobacz, jaki zakres prac jesteśmy w stanie zrealizować:

  • Dokładne rozpoznanie wymagań klienta.
  • Szczegółowa analiza stanu aktualnie wykorzystywanej infrastruktury.
  • Doradztwo w zakresie dostosowanie infrastruktury do wdrożonych systemów informatycznych.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas, dowiedz się więcej.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Co zyskasz współpracując z nami w zakresie realizacji analizy wymagań i studium wykonalności?

Współpraca z nami przyniesie Ci szereg korzyści:

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia prac związanych ze skalowaniem infrastruktury IT.
  • Atrakcyjne warunki współpracy – jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne stawki i krótkie terminy realizacji prac.
  • Elastyczność i solidność – mamy unikatowe na rynku IT podejście do współpracy z partnerami, oparte na dogłębnym rozpoznaniu potrzeb Partnera, częstych kontaktach i konsultacjach, wysokim stopniu dopasowania warunków współpracy do specyfiki danego projektu.

Jakie formy współpracy proponujemy naszym partnerom?

Jesteśmy w stanie zaproponować wiele różnych form współpracy w zależności od specyfiki danego projektu IT. Oto przykładowe rozwiązania:

  • Body Leasing – uczestnictwo naszych pracowników w projektach.
  • Podwykonawstwo lub konsorcjum – kompletna realizacja projektów.
  • Usługowa realizacja wybranych prac w ramach danego projektu.

Chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości współpracy?
Skontaktuj się z nami.

Start typing and press Enter to search