ECM

Enterprise Content Management
saperion-logo-png

Workflow/ECM – Microsoft365, Saperion – Kontroluj przepływ informacji!

Każdego dnia Twoja firma otrzymuje ogromną liczbę informacji w formie e-maili, dokumentów elektronicznych czy dokumentów papierowych.
Zastanawiałeś się, czy jesteście jeszcze w stanie efektywnie korzystać z tych informacji?
Czujesz się zagubiony stojąc przed koniecznością znalezienia ważnych danych w gąszczu informacji przychodzących z różnych źródeł?
Masz problemy ze skutecznym przeprowadzeniem prac zespołowych?
Zastanów się w takim razie, czy nie powinieneś wdrożyć w firmie systemu klasy Workflow/ECM.

Dowiedz się, jakie korzyści przynosi wdrożenie systemu klasy ECM

Systemy klasy ECM umożliwiają efektywne wykorzystanie zasobów informacyjnych w firmie i zoptymalizowanie obiegu dokumentów. W rezultacie wdrożenia takiego oprogramowania wszystkie dane przychodzące do firmy (np. w formie e-maili czy dokumentów papierowych) gromadzone są w jednym miejscu. Dzięki skatalogowaniu i powiązaniu relacjami poszczególnych informacji możliwe jest szybkie odnalezienie pożądanej informacji, a także praca zespołowa z wykorzystaniem określonych danych. Systemy klasy ECM umożliwiają także stworzenie odpowiedniej ścieżki obiegu dokumentów. Ich zastosowanie znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa wykorzystania danych firmowych.

Kluczowe korzyści z wdrożenia systemu klasy ECM:

  • Łatwy i szybki dostęp do informacji – wszystkie informacje w firmie trafiają do jednego repozytorium, które jest odpowiednio skatalogowane, a zapisywane w nim informacje połączone są relacjami, dostęp do informacji możliwy jest poprzez wygodny interfejs, z każdego miejsca (intranet, sieć internetowa), na każdym urządzeniu.
  • Poprawienie organizacji działań firmy – dzięki automatyzacji obiegu dokumentów.
  • Poprawienie skuteczności pracy zespołowej – za sprawą funkcjonalności zarządzania zadaniami grupa użytkowników może pracować na wspólnych zasobach z możliwością przydzielania spraw, zadań, pojedynczych operacji (możliwe jest również śledzenie zmian w dokumentach, ich wersjonowanie, zamieszczanie informacji o autorze).

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Łatwejsze wprowadzanie informacji

Łatwiejsza dystrybucja informacji

Łatwiejsza administracja informacjami

Łatwiejsza archiwizacja informacji

Łatwiejsze wyszukiwanie informacji

Do 2 mln dokumentów na godzinę

Jakie rozwiązania klasy ECM polecamy dla Twojej Firmy?

Naszym klientom polecamy dwa sprawdzone rozwiązania:

ms-powerplatform
saperion-logo-png

Dlaczego proponowane systemy są najlepszym wyborem dla Twojej Firmy?

  • Microsoft365 jest dojrzałą platformą usług biznesowych zawiera pakiet PowerPlatform uzupełniony o aplikację SharePoint przeznaczony do budowy systemów Workflow/ECM, co ma swoje konsekwencje w postaci dużych możliwości dopasowania funkcjonalności do specyficznych potrzeb firmy. Model udostępniania go w chmurze Microsoft Azure skutkuje niższymi kosztami wdrożenia z uwagi na brak kosztów zakupu licencji, zastąpione są one kosztami subskrypcji.
  • Saperion dostarczany przez firmę Lexmark, jest oprogramowaniem sprawdzonym przez dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie, stale rozwijanym dzięki wykorzystaniu doświadczeń użytkowników z firm działających w różnych branżach.

Dlaczego warto zainteresować się współpracą z nami w zakresie wdrożeń systemu klasy ECM?

Zapraszamy do współpracy firmy IT, które chciałyby uzupełnić zakres swojej oferty o wdrożenia sprawdzonego systemu klasy ECM.

potencjału zapewni Państwu znacznie więcej korzyści od sytuacji, w której chcielibyście Państwo zatrudnić własnych pracowników do realizacji wdrożeń systemów ECM. Podstawową kwestią są oczywiście niższe koszty (w przypadku współpracy z nami nie ma na przykład potrzeby ponoszenia kosztów szkoleń pracowników), nie mniej ważne jest wyeliminowanie ryzyka niskiej jakości pracy oraz absencji pracowników. Znaczenie ma również przesunięcie ryzyka roszczeń klienta na firmę zewnętrzną.

Oto najważniejsze argumenty przemawiające za wyborem naszej firmy jako partnera dla wdrożeń systemów klasy ECM:

  • Posiadamy duże doświadczenie w realizacji wdrożeń klasy ECM, a co za tym idzie mamy odpowiednią wiedzę, jak wykorzystać możliwości tych rozwiązań w firmach różnego typu.
  • Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowość prac związanych z wdrożeniem tego typu systemów, łącznie z obsługą serwisową.
  • Elastyczność w wyborze form współpracy – uczestnictwo w projektach (body leasing), pełne wykonawstwo.
  • Atrakcyjne warunki współpracy w zakresie stawek oraz terminów realizacji prac.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy? Skontaktuj się z nami!

FUNKCJE

Start typing and press Enter to search