ERP

enova365
enova365_logo_rgb-01_zielony

enova365 – zintegrowane zarządzanie przedsiębiorstwem

System enova365 to oprogramowanie klasy ERP przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem.
Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy.

Obszary działania

Modułowa struktura enova365 systematyzuje procesy z obszarów handlu, kadr i płac, księgowości oraz CRM.
Workflow dodatkowo usprawnia przepływ pracy między działami w firmie.
Dzięki modułom do samoobsługi przedsiębiorstwa, możliwości korzystania z aplikacji na różnych urządzeniach,
liczba użytkowników enova365 może rozszerzyć się na wszystkich pracowników i współpracowników firmy.
Aplikacje skierowane do kontrahentów, klientów, pracowników i klientów biur rachunkowych, współpracują
z modułami podstawowymi, rozszerzając ich funkcjonalność.

Decydując się na enova365 firma wybiera moduły, których w danym momencie potrzebuje, dostosowuje system do wielkości przedsiębiorstwa, mobilności jego pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili może przejść na wyższą wersję, rozszerzyć system o nowe moduły, bądź zmienić model dostępu.
Dzięki temu system jest w 100% dopasowany do aktualnych potrzeb firmy i rozwija się wraz z nią!

Porozmawiajmy o rozwiązaniu biznesowym

[contact-form-7 404 "Not Found"]

CRM

Księgowość

Kadry Płace

Handel

BI

Workflow

Jeden system – wiele możliwości

Dzięki dedykowanym interfejsom enova365 można korzystać z systemu na wiele sposobów, stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do aplikacji poprzez przeglądarkę internetową lub z dowolnego urządzenia mobilnego, w tym tabletów i smartfonów.

klasyczny

Image

Okienkowy Windows Forms – skierowany do użytkowników, którzy lubią tradycyjny sposób korzystania z systemu.

webowy

Aplikacja z interfejsem HTML umożliwia dostęp do enova365 poprzez przeglądarkę internetową. Użytkownik może korzystać z systemu z każdego komputera posiadającego dostęp do Internetu. Przejrzysty i nowoczesny interfejs użytkownika ułatwia nawigowanie i pracę w systemie.

Image

mobilny

Image

Aplikacja enova365 dostępna w sklepie Microsoft została zaprojektowana z myślą o urządzeniach dotykowych z systemem Windows 8.1 i Windows 10. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom korzystanie z systemu ERP za pomocą tabletu nigdy wcześniej nie było tak proste.

komórkowy

Dedykowana aplikacja enova365 na urządzenia z systemem Android pozwala na dostęp do systemu bezpośrednio z telefonu komórkowego. Interfejs użytkownika zaprojektowany specjalnie dla urządzeń moblinych z ekranem dotykowym zapewnia komfort korzystania z aplikacji.

Image

WYGODNE MODELE ZAKUPU

Dopasujemy model zakupu systemu enova365 do potrzeb Twojej firmy

enova365 dostępna jest w trzech modelach zakupu, w odpowiedzi na potrzeby firm – zarówno dla tych, które preferują kupno oprogramowania na własność, jak i takich, które wybierają miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z systemu ERP.

  • ZAKUP
    posiadaj licencję na własność

To standardowa forma zakupu oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy posiadasz własną infrastrukturę lub na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.

  • WYNAJEM
    miej system w abonamencie

To możliwość wynajęcia oprogramowania w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

  • USŁUGA
    dzierżaw system i infrastrukturę

To usługa dzierżawy pełnego rozwiązania IT. Obejmuje wynajem modułów w abonamencie wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Dostajesz gotowy system do ręki. Idealne dla sturtupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

Poznaj mocne strony enova365

FUNKCJONALNA
ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesna firma z aspiracjami!

enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes i zaawansowany technologicznie. Wspiera nowoczesne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych
raportów i zestawień.

MOBILNA
jeden system o wielu twarzach 

enova365 to jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy, mobilny – na Windows 8 i telefony z systemem Android, mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie.

MODUŁOWA
zarządzaj firmą przy użyciu jednej aplikacji

System buduje się z modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar
w przedsiębiorstwie, określając liczbę potrzebnych stanowisk pracy. Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany enova365 ma wspólną bazę
danych. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów.
Dzięki ich odpowiedniemu doborowi i precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia,
program zostaje idealnie dostosowany do potrzeb firmy.

enova365

PERSONALIZOWANA
enova365 jest szyta na miarę

Firma otrzymuje środowisko do sprawnego zarządzania i działania. enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych, sprawdza się w administracji i użyteczności publicznej, a także outsourcingu.

W enova365 można dostosować wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych preferencji. Użytkownik definiuje menu ulubionych zakładek oraz wygląd list poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi. Określa własne filtry danych, kolorowanie pozycji na liście oraz parametry eksportu danych. Komfort pracy przekłada się na wyższą efektywność pracownika.

Start typing and press Enter to search