CRM

Customer Relationship Management

Customer Relationship Management – Usprawnij sprzedaż !

Narzekasz na słabą organizację działań sprzedażowych w Twojej Firmie?
Uważasz, że handlowcy marnują swój czas na czynności, które powinny być zautomatyzowane?
Masz wrażenie, że Klienci przechodzą do konkurencji z uwagi na błędy w obsłudze klienta?

Prawdopodobnie potrzebujesz systemu CRM wpierającego działania sprzedażowe.

Zobacz, jakie korzyści przynosi wdrożenie systemu CRM

System CRM nie jest w stanie wyręczyć firmy w odpowiednim zorganizowaniu sprzedaży czy w zatrudnieniu pracowitych handlowców. Pozwala jednak zwiększyć efektywność sprzedaży poprzez lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów – kontaktów pozyskanych do bazy, handlowców realizujących działania.
Ułatwia również pracę menedżerów sprzedaży – na podstawie informacji dostarczanych przez system mogą oni podejmować szybkie i trafne decyzje zarządcze.

Kluczowe korzyści z wdrożenia systemu CRM

 • Ułatwia zarządzanie zespołem handlowym, np. przełożenie planu handlowego na zespół, prognozowanie wyników na podstawie bieżącego stanu kontaktów.
 • Umożliwia zarządzanie kontaktami handlowymi, np. rejestracja wszystkich kontaktów w jednym miejscu, monitorowanie skuteczności kanałów pozyskiwania kontaktów.
 • Pozwala zautomatyzować działania handlowe, np. powiadamianie handlowców o ważnym wydarzeniach związanych z danym klientem, szybkie tworzenie ofert handlowych.
 • Natychmiastowy dostęp do raportów dotyczących pracy handlowców, bez konieczności czasochłonnego tworzenia zestawień w arkuszach kalkulacyjnych.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu biznesowym

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ułatwia zarządzanie zespołem handlowym

umożliwia zarządzanie kontaktami

automatyzuje działania handlowe

Dlaczego wdrażany przez nas system SuiteCRM jest najlepszym wyborem dla Twojej Firmy?

 • SuiteCRM to najczęściej rekomendowany i bardzo wysoko oceniany przez użytkowników system CRM klasy “Open Source”. Wdrożenia systemu mają zasięg ogólnoświatowy.
 • SuiteCRM został utworzony na bazie powszechnie stosowanego systemu SugarCRM. Został on przez autorów ulepszony i znacznie rozbudowany.
 • System cechuje wygoda i łatwość obsługi, co znacznie skraca czas wdrożenia.
 • SuiteCRM można w pełni dostosować do skali działania i potrzeb biznesowych firmy, co pozwala zoptymalizować koszty wdrożenia.

DLA PARTNERÓW – Dlaczego warto zainteresować się współpracą z nami w zakresie wdrożeń systemu CRM?

Zapraszamy do współpracy firmy IT, które chciałyby uzupełnić zakres swojej oferty o wdrożenia jednego z najlepszych systemów CRM na rynku.

Jako, że każde przedsiębiorstwo, niezależnie od branży czy wielkości, prowadzi działania handlowe, potencjał rynku oprogramowania wspierającego sprzedaż jest wręcz nieograniczony. Program CRM może działać samodzielnie, nawet w sytuacji, kiedy u klienta nie są wdrożone systemy do zarządzania firmą. Może też być doskonałym uzupełnieniem i wzbogaceniem systemów ERP funkcjonujących w danym przedsiębiorstwie.

Oto najważniejsze argumenty za współpracą z nami w tym zakresie:

 • Wdrażamy najchętniej polecany i najwyżej oceniany przez użytkowników na całym świecie system CRM klasy open source – SuiteCRM.
 • Mamy wysokie kompetencje w zakresie systemów CRM – zajmujemy się oprogramowaniem tej klasy od wielu lat, wdrożyliśmy z sukcesem systemy CRM w firmach wywodzących się z różnych branż.
 • Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy – korzystne stawki, krótkie terminy realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości współpracy? Zadzwoń do nas: 17 55 55 013 lub napisz: biuro@e-bi.pl

Start typing and press Enter to search