Partnerstwo

Dla tych, którzy cenią profesjonalizm

Dostawcy usług i rozwiązań informatycznych!

 • Realizujesz projekty IT, ale brakuje Ci specjalistów o wymaganych kompetencjach i doświadczeniu?
 • Chcesz poszerzyć swoją ofertę usług IT o wdrożenia cenionych i popularnych systemów informatycznych? A może niszowych i unikalnych specjalizowanych aplikacji?
 • Nie masz budżetu na zatrudnienie na stały etat drogich specjalistów, a chciałbyś ich wynajmować na czasowe projekty?
 • Nie chcesz ponosić kosztów szkoleń, ryzyka absencji chorobowych, opłat pozapłacowych?
 • Poszukujesz doświadczonego i solidnego partnera w zakresie realizacji projektów IT, na którego możesz zawsze liczyć?

Dobrze trafiłeś, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Do IT with us!

Dowiedz się, jakie korzyści uzyskasz współpracując z nami:

 • Oszczędności finansowe – nie ponosisz kosztów wynikających z zatrudnienia i szkoleń pracowników.
 • Brak problemów administracyjnych – nie musisz zajmować się kwestiami związanymi z obsługą kadrowo-płacową.
 • Dostępność zasobów – nie interesują Cię absencje pracowników wynikające z problemów zdrowotnych czy urlopów.
 • Zmniejszone ryzyko – odpowiedzialność za jakość i terminowość prac przejmuje zewnętrzny partner.

Oto przykładowe warianty naszej przyszłej współpracy:

 • Body Leasing – uczestnictwo pracowników partnera w projektach zarządzanych przez drugiego partnera lub jego Klienta, bądź też przez firmę trzecią
 • Podwykonawstwo – współpraca w realizacji wspólnych projektów z określonym zakresem odpowiedzialności partnerów zakontraktowanych przez jednego z nich (jako “prime”)
 • Prowizja dla partnera za przekazanie drugiemu partnerowi kontaktu do Klienta, za rekomendację partnera u swojego Klienta
 • Zlecenie drugiemu partnerowi realizacji wybranych usług w ramach danego projektu, który prowadzi jeden z partnerów (np. usługi prowadzenia biura projektu, testowania rozwiązania przygotowanego do przekazania Klientowi, szkoleń Klienta, audytu wymagań lub środowiska Klienta)
 • Inne modele współpracy w zależności od bieżących potrzeb partnerów lub wymagań ich Klientów

Tworzymy oprogramowanie wykorzystując popularne technologie, narzędzia i metodyki zarządzania:

Platformy PHP, .NET, J2EE

Bazy danych Microsoft SQL, MySQL

Technologie ASP.NET, SOAP, REST

Języki: C#, Java, JS, PHP, VBA, XML, T-SQL

Metodyki zarządzania: AgilePM, Prince2, Scrum

Nasza Firma w opiniach naszych Partnerów

 • Spółka e-BI wdrożyła w naszej firmie system CRM do zarządzania kontraktami i relacjami z Klientem. Dziś, po 7 latach od wdrożenia systemu zdajemy sobie sprawę jak mocno system ten usprawnił pracę i zwiększył efektywność działań naszych pracowników. Wielką zaletą wdrożonego rozwiązania jest jego elastyczność i możliwość indywidualnego dostosowywania zgodnie z rozwijającym i zmieniającym się biznesem. Dzięki temu możemy szybko reagować i być konkurencyjni na rynku.

  INFO PROJEKT
  INFO PROJEKT
 • Wzrost efektywności przedsiębiorstw działających na rozwijających się rynkach jest uzależniony od szybkiego dostępu do danych i analiz. Dodatkową wartością, która coraz częściej decyduje o przewadze konkurencyjnej firmy jest wiedza pracowników pozyskana w drodze doświadczeń i szkoleń oraz wiedza „know-how” o udanych projektach, sposobach rozwiązywania nietypowych problemów. Wszystkie te powyższe wymagania spełnia wdrożona przez firmę e-BI platforma intranetowa SharePoint.

  e-BIZNES System
  e-BIZNES System
 • Firma e-BI sp. z o.o. zaprojektowała i wdrożyła platformę informatyczną wspierającą wewnętrzne procesy biznesowe naszej firmy tj. elektroniczny obieg dokumentów, zarządzanie projektami oraz komunikację wewnątrz-firmową. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wyników naszej współpracy z rekomendowaną firmą. W podjętych działaniach specjaliści z e-BI wykazali się niezwykłą starannością, dokładnością i profesjonalizmem. Doświadczenie projektowo-wdrożeniowe firmy pozwala na powierzenie jej złożonych zagadnień dot. usprawnienia procesów biznesowych. Przeprowadzone planowo prace firmy e-BI dały efekt wymierny do naszych potrzeb i sprostały wysokim wymaganiom związanym ze specyfiką naszej działalności. Jakość wdrożonej platformy informatycznej oceniamy na najwyższym poziomie, dlatego z przyjemnością będziemy w przyszłości kontynuować naszą współpracę. Jednocześnie polecamy usługi związane z opracowaniem i wdrożeniem rozwiązań z zakresu usprawnienia procesów biznesowych i rekomendujemy firmę e-BI sp. z o.o. jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

  Serv4B
  Serv4B
 • Firma e-BI wdrożyła i rozwija system informatyczny dedykowany dla firmy itWorks wspierający wewnętrzne procesy komunikacji pracowników oraz współpracowników w ramach realizowanych przez nich procesów biznesowych. System opracowano w technologii intranetowej, co pozwala na jednoczesny i wygodny dostęp do wspólnych zasobów danych w postaci centralnej bazy danych informacji oraz dokumentów i plików. System wyposażony jest w zestaw raportów dla kadry zarządzającej pozwalający na monitorowanie podstawowych wskaźników efektywności firmy. Mechanizmy raportujące zostały opracowane i wdrożone przez e-BI jako integralna część systemu. Dodatkowo system komunikacji został zintegrowany przez e-BI za pomocą automatycznych interfejsów z systemem ERP, kontrolingowym oraz systemem obiegu dokumentów, co pozwoliło na wyeliminowanie opóźnień oraz błędów informacji przekazywanej między systemami w ramach organizacji. Zdecydowanie polecam usługi firmowane marką e-BI, w której widzę solidnego dostawcę oprogramowania na zamówienie, integratora oraz dostawcę usług powdrożeniowych: serwisu, wsparcia użytkownika oraz rozwoju.

  itWORKS
  itWORKS

Start typing and press Enter to search