O FIRMIE

W skrócie to, co chielibyśmy abyś o nas wiedział

Wiedza – Doświadczenie – Unikatowe Podejście

Moglibyśmy napisać, że posiadamy rozległą wiedzę na temat realizacji działań IT potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami i przede wszystkim realizacją wielu zaawansowanych projektów.
Moglibyśmy również pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży IT. Firma e-BI jest obecna na rynku już od 2009 r., a jej działalność została zbudowana na fundamencie wieloletniego doświadczenia ich właścicieli – byłych pracowników Prokom, ComputerLand, Sygnity, WebInn/ITWorks.
Najważniejsza jest jednak inna cecha charakteryzująca naszą firmę – prawdziwie partnerskie, nastawione na autentyczne rozpoznanie potrzeb, pełne zrozumienia i fachowej opieki podejście do relacji z naszymi klientami i partnerami.

Doświadczenie
85%
Zgrany zespół
82%
Zaangażowanie
91%
Komunikatywność
97%

„Zrozumienie potrzeb Klienta i zaproponowanie mu rozwiązań optymalnie do nich dopasowanych, to główna idea, która towarzyszy naszej działalności. Wszelkie wysiłki naszego zespołu, jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są skierowane na dostarczeniu klientom i partnerom produktów i usług o odpowiednim poziomie jakości, przynoszących mu maksimum korzyści biznesowych.”

Janusz Dudek, CEO

Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto realizować projekty IT właśnie z nami?

Pełny zakres działań IT

Realizujemy działania związane z analizą, doradztwem, programowaniem, wdrażaniem, serwisem IT.
Tworzymy rozwiązania na bazie istniejących systemów, a w razie potrzeby tworzymy oprogramowanie „uszyte na miarę”.

Dyspozycyjność i Zaangażowanie

Nie boimy się prac z terminem wykonania „na wczoraj”.
Do trudnych zagadnień podchodzimy kreatywnie i nieszablonowo.

Otwartość i elastyczność

Stosujemy różne formy współpracy – usługi na zlecenie, body leasing, podwykonawstwo. Proponujemy konkurencyjne stawki i terminy realizacji.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wspieranie najbliższego otoczenia od początku istnienia wpisane jest w misję działania firmy e-BI. Naszym zdaniem firma funkcjonująca lokalnie z definicji powołana jest do aktywnego udziału w rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych w regionie, w którym działa.

Pomoc osobom potrzebującym

Firma e-BI aktywnie angażuje się w organizację i wsparcie akcji charytatywnych.  W 2016 r. otrzymaliśmy tytuł Dobroczyńcy Szlachetnej Paczki, za przekazane przez nas środki zostały przygotowane paczki świąteczne dla rodzin z naszego regionu.

Kultura fizyczna i sport

Chętnie promujemy aktywność sportową. Wspieramy i kibicujemy już najmłodszym sportowcom – zostaliśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Ziomki Rzeszów, a także sponsorem rzeszowskiego klubu żużlowego Stali Rzeszów.

Edukacja, oświata i biznes

W ramach CSR uczestniczymy w Radzie Gospodarczej Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, gdzie głównym celem jest aktywowanie działań zmierzających do rozwoju poprzez współpracę z otoczeniem gospodarczym.
Jesteśmy także członkiem podkarpackiej grupy BNI Pride, promującej ideę wzajemnej pomocy w biznesie opartej na zaufaniu i relacjach.

Start typing and press Enter to search